Změna času QRP kroužku na 80m

Ahoj, vezměte prosím na vědomost změnu času konání OK QRP kroužku každé pondělí na 3.777 kHz. V době říjen-březen je čas v 16°° SEČ místo v 17°° hodin. Změnu jsme dohodli na pásmu k vůli rušení od DL stanic v původním čase. 
73, Milan OK1DMP

Změna ve vydávání OK QRP Info

Přejeme všem členům i nečlenům OK QRP klubu hezké a klidné svátky a konec roku 2018. Ať se Vás drží zdraví a tvůrčí elán.

Jak již víte, Petr OK1DPX se pro přílišné časové zaneprázdnění rozhodl předat svou práci někomu dalšímu. Petr za posledních 15 let, kdy časopis vydával, odvedl vynikající práci a právě jeho zásluhou je dnes OQI na takovéto úrovni. Přejeme mu mnoho úspěchů v jeho dalších aktivitách. 

Na výzvu v minulém čísle OQI ale nikdo nezareagoval a tak se na letošní cykloexpedici domluvili OK1IN s Jirkou OK1DXK a nabídli QRP klubu, že tuto práci převezmou. 

Prosíme o přízeň a trpělivost, pokud se vyskytnou v přechod­ném období nějaké nedostatky. Budeme se snažit udržet vysokou úroveň OQI i do budoucnosti. Bez Vaší spolupráce ale časopis nenaplníme dalšími zajímavými konstrukcemi, nápady, tipy atd. Pokud máte cokoliv, co by mohlo ostatní radioamatéry – QRPisty (a nejen je) zajímat, podělte se s námi a napište do redakce, rádi Váš příspěvek otiskneme.

Těšíme se na spolupráci!

OK QRP kroužek
Každé pondělí:
3777 kHz ± QRM, SSB
duben – září 18:30 SELČ
říjen – březen 16:00 SEČ

QRP aktivita
Každý pátek:
14-18 UTC, 7027-7030 kHz
18-22 UTC, 3557-3563 kHz

Webové stránky
Stránka OK QRP klubu
OK QRP forum

E-Mail pro korespondenci